Intersection Observer (8.x-1.7) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: List
fi: Lista

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Select
fi: Valitse

en: Grid
fi: Ruudukko

en: Button text
fi: Painiketeksti

en: Upload images
fi: Lataa kuvia

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Select media
fi: Valitse tiedosto
