Intersection Observer (8.x-1.6-rc1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Value
hi: मान

en: List
hi: सूची

en: Confirm
hi: सुनिश्चित

en: Go to next page
hi: अगले पृष्ठ में जायें।

en: Top
hi: ऊपर

en: Bottom
hi: तल

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Grid
hi: ढांचा

en: - All -
hi: -सभी-
