Intersection Observer (8.x-1.7) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Value
jv: Biji

en: List
jv: Daftar

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: - All -
jv: - Kabeh -
