Intersection Observer (8.x-1.7) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Confirm
kn: ದೃಢೀಕರಣೆ

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ
