Intersection Observer (8.x-1.6-rc2) - en to lv translation catalogue (35 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: edit
lv: labot

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Top
lv: Augša

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Content type
lv: Satura veids

en: Created
lv: Izveidots

en: Bottom
lv: Apakša

en: Published
lv: Publicēts

en: File MIME type
lv: Faila MIME veids

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Grid
lv: Režģis

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Block type
lv: Bloka veids

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Upload images
lv: Augšupielādēt attēlus

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
