IO Builder (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Cancel
sr: Поништи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Region
sr: Регион

en: Component
sr: Компонента

en: ID
sr: ИД

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Bundle
sr: Пакет

en: Third party settings
sr: Остала подешавања

en: Target entity type
sr: Циљни тип ентитета

en: View or form mode machine name
sr: Машинско име приказа или начина формирања

en: Field widgets
sr: Виџети поља

en: Field widget
sr: Виџет поља

en: Widget type machine name
sr: Машинско име врсте виџета
