IO Builder (1.0.0) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Field
gl: Campo

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: Region
gl: Área

en: Component
gl: Compoñente

en: Hidden
gl: Oculto

en: About
gl: Información

en: Bundle
gl: Paquete

en: Edit field
gl: Editar o campo

en: Third party settings
gl: Configuración de terceiros
