IO Builder (1.0.0) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Field
sk: Pole

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Component
sk: Komponent

en: Hidden
sk: Skryté

en: About
sk: Informácie o

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Edit field
sk: Upraviť pole

en: Third party settings
sk: Nastavenia tretej strany

en: Widget type machine name
sk: Strojový názov typu widgetu
