IO Builder (1.1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Move
az: Yerdəyişmə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: Component
az: Komponent

en: ID
az: İD

en: Hidden
az: Gizli

en: Plugin settings
az: Plugin parametrləri

en: About
az: Haqqında

en: Bundle
az: Paket
