IO Builder (1.1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: Region
kk: Аумақ

en: Edit field
kk: Өрісті өндеу
