IO Builder (1.1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Save
lv: Saglabāt

en: Move
lv: Pārvietot

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: Region
lv: Reģions

en: Component
lv: Komponents

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Plugin settings
lv: Spraudņa iestatījumi

en: About
lv: Par

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Edit field
lv: Rediģēt lauku
