IO Builder (1.1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Add
th: เพิ่ม

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: ID
th: ไอดี

en: Hidden
th: ซ่อน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Edit field
th: แก้ไขฟิลด์
