IO Builder (1.1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: About
gu: વિશે

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Widget type machine name
gu: વિજેટ પ્રકાર મશીન નામ
