IO Builder (1.1.0-beta2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: Edit field
af: Wysig veld
