IO Builder (1.1.0-beta3) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Cancel
da: Annullér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: - None -
da: - Ingen -

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Field
da: Felt

en: Save
da: Gem

en: Move
da: Flyt

en: Update
da: Opdatér

en: Add
da: Tilføj

en: Component
da: Komponent

en: Hidden
da: Skjult

en: Plugin settings
da: Plugin-indstillinger

en: About
da: Om

en: Edit field
da: Redigér felt

en: Third party settings
da: Tredjepartsindstillinger

en: Default actions
da: Standardhandlinger

en: Target entity type
da: Entitetstypemål

en: View or form mode machine name
da: Maskinlæsbart navn på view eller form mode

en: Field widgets
da: Feltwidgets

en: Field widget
da: Feltwidget

en: Widget type machine name
da: Maskinnavn for widgettype
