IO Builder (1.1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Field
lt: Laukelis

en: Save
lt: Saugoti

en: Move
lt: Perkelti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Region
lt: Sritis

en: Component
lt: Komponentas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: About
lt: Apie

en: Bundle
lt: Paketas

en: Edit field
lt: Redaguoti laukelį

en: Third party settings
lt: Trečių šalių nustatymai

en: Field widgets
lt: Laukelio valdikliai

en: Field widget
lt: Laukelio valdiklis

en: Widget type machine name
lt: Valdiklio tipo mašinoms suprantamas pavadinimas
