IP address manager (3.0.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Core
be: Ядро

en: Node
be: Вузел

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Comment
be: Каментар

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Last visit
be: Апошні візіт

en: Entity type
be: Тып сутнасці
