IP address manager (3.0.0) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Core
el: Πυρήνας

en: Node
el: Κόμβος

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Desc
el: Φθί

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Last visit
el: Τελευταία επίσκεψη

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: User id
el: Id χρήστη

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
