IP address manager (3.0.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: Node
eo: Nodo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Comment
eo: Komento

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Last visit
eo: Lasta vizito

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
