IP address manager (3.0.0) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Node
eu: Nodoa

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Desc
eu: Beheraka

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Last visit
eu: Azken bisita

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Visits
eu: Bisitak

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
