IP address manager (3.0.0) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Core
gl: Núcleo

en: Node
gl: Nodo

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Comment
gl: Comentario

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Last visit
gl: Última visita

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
