IP address manager (3.0.0) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Name
hi: नाम

en: Core
hi: कोर

en: Node
hi: नोड

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Comment
hi: टिप्पणी

en: Desc
hi: अवरोही

en: IP Address
hi: IP पता

en: IP
hi: अंतरजाल संलेख

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Apply
hi: लागू करें

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
