IP address manager (3.0.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Core
hr: Jezgra

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Comment
hr: Komentar

en: Desc
hr: Silazno

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Last visit
hr: Posljednja posjeta

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Asc
hr: Uzlazno
