IP address manager (3.0.0) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Node
hu: Tartalom

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Desc
hu: Csökk

en: IP Address
hu: IP-cím

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Last visit
hu: Utolsó látogatás

en: Offset
hu: Eltolás

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Visits
hu: Látogatások

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ

en: Manage user IP addresses.
hu: Felhasználó IP-címeinek kezelése.

en: Manage IP addresses
hu: IP-címek kezelése

en: Master
hu: Mester

en: Entity id
hu: Entitásazonosító
