IP address manager (3.0.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Name
ka: სახელი

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
