IP address manager (3.0.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Core
ku: ناوکە

en: Node
ku: گرێ

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Last visit
ku: دوا سه‌ردان
