IP address manager (3.0.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: « First
ne: « पहिलो
