IP address manager (3.0.0) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Name
nl: Naam

en: Core
nl: Kern

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Comment
nl: Reactie

en: Desc
nl: Aflopend

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: Last visit
nl: Laatste bezoek

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: User id
nl: Gebruikers-ID

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Visits
nl: Bezoeken

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend

en: Entity id
nl: Entiteit-ID
