IP address manager (3.0.0) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Core
pl: Rdzeń

en: Node
pl: Węzeł

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Comment
pl: Komentarz

en: Desc
pl: Malejąco

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Last visit
pl: Ostatnia wizyta

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Entity type
pl: Typ encji

en: User id
pl: Id użytkownika

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Visits
pl: Odwiedziny

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: User uid
pl: ID użytkownika

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Entity id
pl: Identyfikator obiektu
