IP address manager (3.0.0) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: Core
ta: கருவம்

en: Node
ta: கணு

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Comment
ta: கருத்து

en: IP Address
ta: ஐபி முகவரி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Last visit
ta: கடைசி வருகை

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
