IP address manager (3.1.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Node
af: Mode

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Comment
af: Kommentaar

en: Apply
af: Pas toe

en: Last visit
af: Laaste besoek

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
