IP address manager (3.1.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Core
ast: Motor

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Comment
ast: Comentariu

en: IP Address
ast: Direición IP
