IP address manager (3.1.0) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Core
ca: Nucli

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Comment
ca: Comentari

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Last visit
ca: Darrera visita

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Visits
ca: Visites

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre

en: Entity id
ca: Id de l'entitat
