IP address manager (3.1.0) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Name
cs: Jméno

en: Core
cs: Jádro

en: Node
cs: Uzly

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Comment
cs: Komentář

en: Desc
cs: Sestupně

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Last visit
cs: Poslední návštěva

en: Offset
cs: Posun

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
