IP address manager (3.1.0) - en to de translation catalogue (27 entries)

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Core
de: Kernsystem

en: Node
de: Beitrag

en: All
de: Alle

en: Page
de: Seite

en: Comment
de: Kommentar

en: Desc
de: Absteigend

en: IP Address
de: IP-Adresse

en: IP
de: IP-Adresse

en: Sort by
de: Sortierung

en: ‹ Previous
de: ‹ Zurück

en: Next ›
de: Weiter ›

en: Apply
de: Anwenden

en: Last visit
de: Letzter Besuch

en: Offset
de: Versatz

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: User id
de: Benutzer-ID

en: First visit
de: Erster Besuch

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Visits
de: Besuche

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: User uid
de: UID des Benutzers

en: Total visits
de: Besuche insgesamt

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Entity id
de: Entitäts-ID
