IP address manager (3.1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Name
gu: નામ

en: Node
gu: નોડ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
