IP address manager (3.1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Node
hy: Նոդ

en: Page
hy: Էջ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
