IP address manager (3.1.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Core
is: Kjarni

en: Node
is: Nóða

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Comment
is: Ummæli

en: IP Address
is: IP vistfang

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
