IP address manager (3.1.0) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: Core
ja: コア

en: Node
ja: ノード

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: Comment
ja: コメント

en: Desc
ja: 降順

en: IP Address
ja: IPアドレス

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Apply
ja: 適用

en: Last visit
ja: 前回の訪問

en: Offset
ja: オフセット

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: User id
ja: ユーザーID

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Visits
ja: ビジット

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Entity id
ja: エンティティ id
