IP address manager (3.1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Comment
kk: Пікір

en: Last visit
kk: Соңғы көшу
