IP address manager (3.1.0) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Core
lv: Kodols

en: Node
lv: Mezgls

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Comment
lv: Komentārs

en: Desc
lv: Dilst.

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Last visit
lv: Pēdējais apmeklējums

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
