IP address manager (3.1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Name
ps: نوم

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Comment
ps: تبصره

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
