IP address manager (3.1.0) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Core
ru: Ядро

en: Node
ru: Материал

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Comment
ru: Комментарий

en: Desc
ru: По убыванию

en: IP Address
ru: IP-адрес

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Apply
ru: Применить

en: Last visit
ru: Последнее посещение

en: Offset
ru: Пропустить

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: User id
ru: ID пользователя

en: First visit
ru: Первый визит

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Visits
ru: Посещения

en: 1 | @count
ru[0]: @count
ru[1]: @count
ru[2]: @count[2]

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: User uid
ru: UID пользователя

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Entity id
ru: ID сущности
