IP address manager (3.1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Core
sl: Jedro

en: Node
sl: Vozlišče

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Comment
sl: Komentar

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Last visit
sl: Zadnji obisk
