IP address manager (3.1.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: All
ug: ھەممە

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
