IP address manager (3.1.1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Core
ar: النواة

en: Node
ar: العقدة

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Comment
ar: التعليق

en: Desc
ar: تنازلي

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Last visit
ar: آخر زيارة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
