IP address manager (3.1.1) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Core
az: Nüvə

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Comment
az: Şərh

en: Desc
az: azaldın

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
