IP address manager (3.1.1) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Last visit
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་ལྟ་ཀློག

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
