IP address manager (3.1.1) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Core
da: Kerne

en: Node
da: Indholdselement

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Comment
da: Kommentar

en: Desc
da: Faldende

en: IP Address
da: IP-adresse

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: Last visit
da: Seneste besøg

en: Offset
da: Forskydning

en: Entity type
da: Entity-type

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende

en: Entity id
da: Entity ID
