IP address manager (3.1.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Last visit
dz: བལྟ་སྤྱོད་མཇུག།
